АНДРІЙ САУК
Екологія
Програма дій Андрія Саука в сфері екології в Броварах
Малими кроками реальних справ до чистого повітря в Броварах.

Особисто підтримую загальну стурбованість жителів нашого міста проблемами екології, так як відчуваю негативні наслідки безпосередньо на собі і своїй сім'ї.

Вважаю основною причиною такого стану безвідповідальність і недієвість влади.

А тому:

1. Пропоную замінити неефективного місцевого еколога на вмотивованого громадянина, можливо представника еко-спільноти міста. Буду підтримувати його ініціативи, а також екологічні ініціативи громади.

Часові рамки: до 31.12.2020р.

2. Вважаю, що бізнес у місті розділяє відповідальність за стан навколишнього середовища спільно з громадянами. Компанії та люди повинні стати союзниками за чисте повітря. Більше того, ефективні керівники підприємств зацікавлені в стабільній екологічній ситуації у місті заради своїх клієнтів, працівників, партнерів, а в кінцевому результаті - заради своєї репутації.

Тому ініціюю проведення круглого столу громади та підприємств міста і спонукатиму їх ставати відкритими (в тому числі для перевірок еко-законодавства за самим зверненням підприємств, як це передбачено законодавством) та соціально відповідальними.

Часові рамки: до 31.03.2021р.

3. Наполягаю на впорядкуванні інформації про забрудників у місті. І тому, відповідно до законодавства, буде сформована інформаційно-аналітична база із усіма забрудниками повітря, що мають Дозвіл на викиди і тими, що його немають. Це полегшить моніторинг забрудників і покарання за незаконні викиди.

Часові рамки: до 31.03.2021р.

4. Проведу інвентаризацію роботи стаціонарних постів спостереження за забрудненням атм. повітря і доповнення Програми по екології камерами відеофіквації за найбільшими забруднювачами (в тому числі за допомогою дронів) в рамках програми "Безпечне місто".

Часові рамки: до 30.06.2021р.

5. Ініціюватиму із предствником поліції питання контролю за незаконним рухом транзитного транспорту через місто, що реалізується за допомогою вже встановлених в рамках програми "Безпечне місто" відеокамер фіксації порушень на дорогах.

Це дозволить зменшити більше, ніж на 30% кількість вихлопних газів від автомобілей у місті.

Часові рамки: до 31.03.2021р.

6. Продовжу просвітницьку роботу із жителями приватного сектору міста для зменшення спалювання відходів та листя, його компостування (особливо в осінній період). Надам можливість централізованого вивозу органічних відходів для подальшого компостування за доступною платою.

Часові рамки: на постійній основі.

Made on
Tilda